Martin Kučera Keď sa nebo otvorilo

Ak hľadáte spôsob, ako dodať svojmu domovu či kancelárii nový život a zároveň preukázať svoje zmysel pre umenie, ste na správnom  mieste. Nechajte sa inšpirovať mojimi fotografiami, ktoré sa vyznačujú jedinečnou atmosférou, ktorá zachytáva krásu prírody v jej najlepšom svetle. Pridajte do svojho domova kúsok prírody, ktorý Vám bude pripomínať krásu sveta okolo nás. Kontaktujte ma e-mailom alebo použite kontaktný formulár nižšie rád Vám pomôžem s výberom najlepšieho záberu pre Váš interiér. 

 

Ponuka možností je široká:

 • HLINÍKOVÁ DOSKA – FINE ART.  Je to laminovaná fotografia nalepená na túto dosku (DIBOND). Je chránená kvalitnou UV perlovou lamináciou, nechýba závesný systém. Tento produkt má zamatový povrch, veľmi presné farby, dlhú životnosť a odolnosť proti poškriabaniu.
 • Ekonomická verzia hliníkovej dosky HLINÍKOVÁ DOSKA – ECONOMIC. 
  Je to fotografia tlačená priamo na hliníkovú dosku, farby sú UV odolné, vyznačuje sa dlhou životnosťou a odolnosťou. Je vhodná na väčšie formáty, do podnikov, prevádzok, …
 • PLÁTNO – FINE ART  je tlačené na prvotriedne, vysoko biele bavlnené plátno, bez lakovania je matné. Môže byť dodatočne lakované lakom Hahnemühle, čo zabezpečí UV ochranu, dlhú životnosť a lepší kontrast. Takto nalakované plátno sa vyznačuje muzeálnou kvalitou- dlhou životnosťou.
 • PLÁTNO ECONOMIC  je verzia, tlačená na lacnejšie plátno, latexovou farbou, kde nie je nutné dodatočné lakovanie. Plátno je umývateľné, preto je to dobrá voľba do prevádzok, penziónov a menej náročnému klientovi. Plátno je bez zápachu.
 • FOTOGRAFIE V RÁME.
Martin Kučera Jesenné ráno

Fotoobraz – fotografia vytlačená na plátne, konkrétna realizácia na fine art plátne, veľkosť 50x70cm:

Fotobraz - Fine Art plátno
Fotobraz - Fine Art plátno
Fotobraz - Fine Art plátno
Martin Kučera - fotobraz
Martin Kučera - fotobraz

  Späť Top
  Späť Top
  Close Zoom
  Táto možnosť nie je povolená! Context Menu is disabled! Ez a lehetőség nem engedélyezett!